1. HOME
  2. /
  3. Naudinga informacija
  4. /
  5. Grąžinimai ir skundai

Grąžinimai ir skundai

SKUNDAI

1. Mūsų parduotuvėje siūlomoms prekės taikomas garantijos laikotarpis tai 12 mėnesių.

2. Pardavėjas yra atsakingas Kliento atžvilgiu, jei Prekė turi fizinį ar teisinį defektą (garantija).

3. jei Prekė turi defektą, Klientas turi teisę:

a) pateikti valios pareiškimą, kad būtų sumažinta kaina arba nutraukti Pardavimo sutartį, nebent pardavėjas nedelsiant ir nesukeldamas Klientui didesnių nepatogumų pakeis nekokybišką Prekę defektų neturinčia Preke arba pašalins defektą. Šis apribojimas netaikomas, jei Pardavėjas jau keitė ar remontavo Prekę.
b) reikalauti pakeisti nekokybišką Prekę į Prekę be defektų arba pašalinti defektus. Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką Prekę į Prekę be defektų arba pašalinti defektą per protingą laiką, nesukeldamas Klientui didesnių nepatogumų

4. Klientas, kuris naudojasi garantija, privalo pristatyti nekokybišką daiktą Pardavėjo adresu. Jei Klientas yra Vartotojas, pristatymo išlaidas apmoka Pardavėjas.

5. Visus skundus, susijusius su Prekėmis ar Pardavimo sutarties vykdymu Klientas gali pateikti raštu arba el. paštu pardavėjo adresu. Skundo pateikimas elektronine forma adresu info@decormat.lt pagreitins skundo išnagrinėjimo laiką.

6. Pardavėjas per 14 dienų nuo Kliento skundo gavimo datos pateiks atsakymą į pateiktą skundą dėl Prekės ar Pardavimo sutarties vykdymo.

7. Skundo pateikimo pagrindas tai techniniai prekės defektai, tokie kaip:
- netinkamas dydis,
- netinkamas kadras,
- netinkamas medžiagos tipas
- trūksta kurio nors užsakymo elemento
8. Skundai neapima:

-Pranešimų, kad tokie motyvai kaip pvz. blizgučiai, auksas, sidabras, betonas, marmuras, surūdijusi skarda, mediena ir t.t. neatrodo kaip realybėje. Motyvai yra atspausdinti, todėl jų išvaizda gali skirtis nuo realių analogų. Šviesos atspindžiai tai ne grafikos elementas.

-Spalvų skirtumo. Paruoštos prekės atspalviai gali nežymiai skirtis nuo vizualizacijos dėl monitoriaus, kuriame žiūrimi daiktai, kalibravimo, spausdinimo mašinos ir naudojamo rašalo tipo – atspalvių skirtumas nesudaro skundo pateikimo pagrindo.

-Ankstesnis užsakymas buvo kitos spalvos. Užsakymas vykdomas kitu laiku, jei tai prekės papildymo užsakymas, gali nežymiai skirtis atspalviais ir kadru, nes visos prekės kuriamas gavus užsakymus.

-Mechaninių pažeidimų (integravimas į prekę, prideginimas, netinkamas naudojimas)

Teisė nutraukti sutartį