1. HOME
  2. /
  3. Naudinga informacija
  4. /
  5. Privatumo ir slapukų politika

Privatumo ir slapukų politika

Privatumo politika

Ačiū, kad domitės mūsų internetine parduotuve. Jūsų privatumo apsauga mums labai svarbi. Šioje privatumo politikoje rasite išsamią informaciją apie Jūsų duomenų tvarkymą. Jūsų duomenų administratorius yra: Drukarnia Piga Sp. z o.o.., ul. Przemysłowa 68, 43-100, Tychy

 
1. Prieigos duomenys ir hostingas

Į mūsų svetaines galima užeiti nepateikiant savo asmens duomenų. Kiekvieną kartą užeinant į svetainę, serveris automatiškai išsaugo tik taip vadinamus serverio įrašus, tokius kaip pageidaujamo failo pavadinimas, Jūsų IP adresas, užėjimo data ir laikas, perduodamų duomenų kiekis ir užklausą pateikiantis interneto paslaugų teikėjas (prieigos duomenys) ir užfiksuoja puslapio atidarymą.
Šie duomenys yra analizuojami tik siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą ir tobulinti mūsų pasiūlymą. Išdėstyta aukščiau skirta – vertinant interesus – apsaugoti mūsų teisiškai pagrįstą interesą, kuriuo siekiama teisingai pateikti mūsų pasiūlymą. Visi prieigos duomenys pašalinami per septynias dienas nuo Jūsų apsilankymo svetainėje pabaigos.

2. Duomenų kaupimas ir tvarkymas sutarties vykdymo tikslais

Asmens duomenis kaupiame tada, kai juos mums perduodate pateikdami savo užsakymą arba susisiekdami su mumis (pvz., per kontaktinę formą arba el. paštu). Privalomi laukai pažymėti kaip tokie, nes jie susiję su duomenimis, kurie mums reikalingi sutarties vykdymui arba klausymo, kuriuo kreipiatės į mus, išnagrinėjimui. Jei jie nebus pateikti, negalėsite užbaigti užsakymo ar susisiekti su mumis. Kokie duomenys renkami seka iš formų, į kurias įvedami duomenys. Jūsų pateiktus duomenis naudojame sutarties vykdymo ir atsakymo į Jūsų užklausas tikslais. Įvykdžius sutartį, Jūsų duomenų tvarkymas bus apribotas, o pasibaigus saugojimo terminams, kurie privalomi pagal mokesčių teisės aktus ir buhalterinės apskaitos įstatymą, duomenys bus pašalinti, nebent Jūs sutiksite, kad šie duomenys ir toliau būtų tvarkomi arba mes pasiliksime teisę toliau juos naudoti įstatymų leidžiamais atvejais, apie kuriuos – esant tokiai situacijai informuojame Jus šioje privatumo politikoje.

3. Duomenų perdavimas

Siekdami įvykdyti sutartį, Jūsų duomenis perduodame kurjerių įmonei, kuri užsiima pristatymu, jei tai būtina užsakytų prekių pristatymui. Priklausomai nuo to, kurį mokėjimo paslaugų teikėją pasirinksite užsakymo procese, siekdami, kad būtų įvykdytas mokėjimas, šiuo tikslu kaupiami mokėjimo duomenys perduodami mokėjimą tvarkančiai kredito įstaigai ir, jei taikoma, mūsų arba Jūsų pasirinktam mokėjimo paslaugų teikėjui. Kai kurie mokėjimo paslaugų teikėjai duomenis kaupia savarankiškai, jei pas juos sukursite paskyrą. Tokiais atvejais užsakymo pateikimo metu reikia prisijungti prie savo paskyros pas mokėjimo paslaugų teikėją, pateikiant savo prieigos duomenis. Tokiu atveju taip pat galioja atitinkamo mokėjimo paslaugų teikėjo privatumo politika.
Kai kurie su mumis bendradarbiaujantys mokėjimo paslaugų teikėjai ir kurjerių įmonės turi savo buveines šalyje, kuri nėra Europos Sąjungos narė. Asmens duomenys šioms įmonėms perduodami tik būtinais atvejais sutarties vykdymo tikslu.

Duomenų perdavimas kurjerių įmonei

Jei pateikdami užsakymą ar po jo pateikimo suteiksite mums aiškų sutikimą, šiuo pagrindu perduosime jūsų el. pašto adresą ir telefono numerį pasirinktai kurjerių įmonei, kad ji galėtų susisiekti su Jumis prieš pristatant užsakymą ir pranešti apie pristatymą ar suderinti užsakymo pristatymo terminą.
Aukščiau paminėtas sutikimas gali būti bet kada atšauktas, atsiunčiant mums atitinkamą pranešimą mūsų kontaktiniu adresu, nurodytu punkte „Mūsų kontaktiniai duomenys ir Jūsų teisės“ arba siunčiant žinutę tiesiogiai kurjerių įmonei žemiau nurodytu kontaktiniu adresu. Kai Jūsų sutikimas bus atšauktas, pašalinsime Jūsų duomenis, kuriuos pateikėte šiuo tikslu, nebent aiškiai sutiksite, kad Jūsų duomenys būtų toliau tvarkomi kitais tikslais arba pasiliekame sau teisę toliau naudoti duomenis įstatymų leidžiamais atvejais, apie tai – tokioje situacijoje informuojame Jus šiame pareiškime.
Spółka General Logistics Systems Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, buveinės adresas Głuchowo, Komorniki rajonas (62-052), ul. Tęczowa 10
DPD Polska sp. z o.o., buveinės adresas Warszawa (02-274), ul. Mineralna 15

4. El. paštas - Naujienlaiškis

Reklama siunčiama el. paštu po naujienlaiškio prenumeratos
Jei užsiprenumeruosite mūsų naujienlaiškį, tuomet naudosime šiam tikslui reikalingus arba Jūsų atskirai pateiktus duomenis, kad reguliariai siųstume Jums savo naujienlaiškį el. paštu, remiantis Jūsų išreikštu sutikimu.
Jūs galite bet kada atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos, atsiųsdami mums pranešimą su atitinkama informacija arba paspausdami atitinkamą nuorodą, kuri yra naujienlaiškyje. Po prenumeratos atsisakymo Jūsų el. pašto adresą pašalinsime, nebent aiškiai sutiksite, kad Jūsų duomenys būtų toliau naudojami kitais tikslais arba pasiliksime sau teisę toliau naudoti Jūsų duomenis įstatymų leidžiamais atvejais, apie tai – tokioje situacijoje pranešime Jums šiame pareiškime.
Naujienlaiškį siunčia paslaugų teikėjas, kuriam šiuo tikslu perduodame Jūsų el. pašto adresą ir patikime duomenų tvarkymą mūsų vardu.
Šio paslaugų teikėjo buveinė yra Europos Sąjungai arba Europos ekonominei erdvei priklausančioje šalyje.

5. Integracija su Trusted Shops Trustbadge

Siekdami parodyti savo Kokybės ženklą Trusted Shops, o taip pat sukauptus klientų atsiliepimus ir Trusted Shops prekių pasiūlymą, kuris prieinamas pirkėjams po užsakymo pateikimo – su mūsų internetine svetaine integruotas yra Trustbadge, priklausantis įmonei Trusted Shops.
Išdėstyta aukščiau skirta apsaugoti mūsų teisėtą interesą, kurio tikslas tai optimalus mūsų pasiūlymo pateikimas rinkoje. Trustbadge ir tokiu būdu reklamuojamos paslaugos sudaro Trusted Shops GmbH, Subbelrather Str. 15C, 50823 Kelnas, Vokietija, pasiūlymą.
Jei naudojate Trustbadge, serveris automatiškai išsaugo taip vadinamus serverio žurnalus, kuriuose yra, pvz., Jūsų IP adresas, užėjimo data ir laikas, perduodamų duomenų kiekis ir užklausą pateikiantis interneto paslaugų teikėjas (prieigos duomenys) ir užfiksuoja Trustbadge užklausą. Aukščiau nurodyti prieigos duomenys nėra analizuojami ir automatiškai papildomai išsaugomi per septynias dienas nuo Jūsų apsilankymo svetainėje pabaigos.
Kiti asmens duomenys perduodami Trusted Shops tik tuo atveju, jei pateikę užsakymą parduotuvėje nuspręsite pasinaudoti Trusted Shops produktais arba jau užsiregistravote su tikslu pasinaudoti jais. Tokiais atvejais galioja susidarymas, kurį sudarėte su Trusted Shops.

Slapukų politika

Jei nesutiksite, kad būtų naudojami slapukų failai, mūsų internetinės svetainės funkcionalumas gali būti apribotas.Zastosowanie Google (Universal) Analytics do celów analityki internetowej

Google (Universal) Analytics naudojimas internetinės analizės tikslais
Mūsų internetinė svetainė naudoja Google (Universal) Analytics, Google Inc. (www.google.com) internetinės analizės įrankį. Išdėstyta aukščiau – analizės ir interesų vertinimo rėmuose – skirta apsaugoti mūsų teisiškai pagrįstą interesą, kurio tikslas tai optimalus mūsų pasiūlymo pateikimas. Google (Universal) Analytics naudoja metodus, kurie leidžia analizuoti Jūsų naudojimąsi internetine svetaine – pavyzdžiui, slapukai. Automatiškai sukaupta informacija apie Jūsų naudojimąsi šia internetine svetaine paprastai perduodama į Google serverį, kuris yra JAV ir ten saugoma. Dėl šioje internetinėje svetainėje suaktyvinto IP anonimizavimo, Jūsų IP adresas, prieš jį perduodant Europos Sąjungos valstybėse narėse ar kitose Europos ekonominės erdvės sutarties šalyse, sutrumpinamas. Tik išskirtiniais atvejais į Google serverį JAV yra perduodamas pilnas IP adresas ir ten sutrumpinamas. Anonimizuotas IP adresas, kurį Jūsų naršyklė perduoda Google Analytics reikmėms, paprastai nėra derinamas su kitais Google duomenimis.
Google LLC pagrindinė buveinė yra JAV ir turi EU-US-Privacy Shield sertifikatą. Aktualų sertifikatą galima rasti čia. Pagal sutartį tarp JAV ir Europos Komisijos, pastaroji nustatė atitinkamą duomenų apsaugos lygį įmonėms, kurio turi Privacy Shield sertifikatą.
Galite neleisti Google registruoti slapukų sukaiptų duomenų apie Jūsų naudojimąsi mūsų internetine svetaine (įskaitant jūsų IP adresą), taip pat, kad Google apdorotų šiuos duomenis, jei atsisiųsite ir įdiegsite naršyklės papildinį, kurį rasite čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en
Alternatyvu – užuot diegę internetinės naršyklės papildinį, galite taip pat spustelėti šią nuorodą, siekdami išjungti Google Analytics duomenų kaupimą mūsų internetinėje svetainėje. Tokiu atveju Jūsų galutiniame įrenginyje bus išsaugotas opt-out slapukų failas. Jei pašalinsite slapukų failus, tuomet vėl turite spustelėti aukščiau esančią nuorodą.

7. Priminimas apie galimybę palikti atsiliepimą
Trusted Shops atsiųstas priminimas apie galimybę palikti atsiliepimą
Jei pateikdami užsakymą ar po jo pateikimo vienareikšmiškai sutikote su tuo, perduosime Jūsų el. pašto adresą Trusted Shops GmbH, Subbelrather Str. 15c, 50823 Kelnas, Vokietija (www.trustedshops.pl), kad gautumėte elektroniniu būdu priminimą apie galimybę palikti atsiliepimą apie apsipirkimą mūsų parduotuvėje.
Išreikštas sutikimas gali būti bet kada atšauktas, atsiunčiant mums atitinkamą pranešimą mūsų kontaktiniu adresu, nurodytu punkte „Mūsų kontaktiniai duomenys ir Jūsų teisės“ arba tiesiogiai Trusted Shops pateikto pareiškimo forma.

8. Mūsų kontaktiniai duomenys ir Jūsų teisės

Turite teisę gauti nemokamą informaciją apie savo asmens duomenis, kuriuos mes saugome, o taip pat teisę juos ištaisyti, apriboti tvarkymą, pašalinti ar perkelti šiuos duomenis.
Iškilus klausimams dėl Jūsų asmens duomenų kaupimo, tvarkymo ir naudojimo, norint ištaisyti, blokuoti ar pašalinti duomenis bei norint atšaukti išreikštus sutikimus arba prieštarauti, kad tam tikri duomenys būtų naudojami, prašome kreiptis į duomenų administratorių: Drukarnia Piga Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 68, 43-100, Tychy, info@decormat.lt
Be to, turite teisę pateikti skundą kompetentingai priežiūros institucijai.

9. Teisė pareikšti prieštaravimą

Jei asmens duomenis tvarkome šioje privatumo politikoje aprašytu būdu – kaip interesų analizės ir vertinimo dalis – siekdami apsaugoti savo teise pagrįstus interesus, tuomet galite pareikšti prieštaravimą dėl tokio duomenų tvarkymo šiuo tikslu būtų – su pasekme ateičiai. Jei tvarkymas atliekamas tiesioginės rinkodaros tikslais, galite pasinaudoti teise pareikšti prieštaravimą bet kuriuo metu. Jei tvarkymas atliekamas kitais tikslais, turite teisę pareikšti prieštaravimą tik dėl priežasčių, kylančių dėl Jūsų konkrečios situacijos.
Jei pasinaudosite teise pareikšti prieštaravimą, netvarkysime toliau Jūsų asmens duomenų, nebent įrodysime, yra svarbių teisiškai pagrįstų pagrindų jų tvarkymui ir jie yra svarbesni nei Jūsų interesai ir teisės arba kai duomenys tvarkomi ieškinių nagrinėjimo, įgyvendinimo ar apginimo tikslais.
Aukščiau paminėta netaikoma, kai duomenys tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Tokiu atveju netvarkysime toliau Jūsų asmens duomenų aukščiau nurodytu tikslu.

10. Trečiosios šalys mūsų svetainėje.

Mūsų svetainėse trečiosios šalys talpina informaciją slapukų (cookies) failų ir kitų panašių technologijų forma Jūsų galutiniame įrenginyje (pvz., kompiuteryje, išmaniajame telefone) ir gauna prieigą prie jų. Tai mūsų patikimi partneriai, su kuriais nuolat bendradarbiaujame, siekdami pritaikyti mūsų ir jų interneto svetainėse rodomas reklamas pagal Jūsų poreikius ir interesus, o taip pat paslaugas, kurias teikiame mes ir mūsų patikimi partneriai. Toks patikimas partneris tai Wirtualna Polska įmonių grupės subjektai.